ARA

Bayimiz Olun


TÜRKİYEDE EN HIZLI GELİŞEN SEKTÖRÜN BİR PARÇASI OLMAK İSTERMİSİNİZ?

Tüm dünyada Su Arıtma Cihazı Pazarı son 5 yılda %650’den daha fazla büyüyerek önemli bir pazar haline geldi. Global değeri 3.2 Milyar dolar olan pazarda Türkiye payı ise 0.1 Milyar dolar civarındadır. Diğer ülke pazarları ile kıyaslanınca, Türkiye önümüzdeki 4-5 yıl boyunca dünyada en önemli pazarlardan biri olarak gösteriliyor.

Bu istatistiği oluşturan nedenlerden biri, gelişmiş ülkelerdeki evlerin yaklaşık %70’inde su arıtma cihazı bulunurken, Türkiye pazarı son üç yıldır , her yıl %100’den daha fazla büyümesine rağmen henüz evlerin yalnız %1’inde su arıtma cihazı bulunmaktadır. Dolayısıyla Türkiye su arıtma cihazı pazarı katlanarak büyümektedir. Bu yükselen çizelge Google Arama Trend tarafından da doğrulanmaktadır.

Bir Gün Her Evde Su Arıtma Cihazı Bulunacak!

Ayrıca , dış faktörler pazarın daha hızlı büyümesine yardımcı oluyor. Türkiye de mevcut bir “su pazarı” vardır. Damacana ile beraber diğer ambalajlı suların Türkiye pazarı yaklaşık 3 Milyar dolar olarak belirtiliyor. Ancak dünyanın en pahallı petrol ülkesi olduğumuz için damacana fiyatları artık tahammül edilemez seviyelere geldi ve bu artış sürecektir (damacanalar petrol ile üretilir ve petrol ile dağıtılır). Bu nedenden ötürü yüksek oranda tasarruf sağlayan su arıtma cihazları, TÜRK tüketiciye cazip geliyor.

Pazar’ın büyümesinde yardımcı olan diğer faktörler ise:

  • Su arıtma cihazları genel olarak yumuşak su üretir, diğer milletlere nazaran yumuşak su Türk damak tadına daha uygundur.
  • Gelişen teknoloji sayesinde su arıtma cihazları ambalajlı sulardan daha sağlıklı, daha mineralli ve daha lezzetli su üretebiliyor.
  • Su arıtma cihazları plastik ambalajlardan daha çevreci bir içme suyu çözümüdür.

Türkiyede Su Arıtma Cihazı Pazarına Yatırım Yapmak İçin Doğru Zaman!

Neden BMB Su Arıtma?

Eğer Su Arıtma Cihazı pazarında yer almaya karar verdiyseniz ; İyi haber, çalışabileceğiniz firma sayısı çoktur. Kötü haber, etik çalışmayan firma sayısıda çoktur. Sayısız ithalatçı firmaları su arıtma cihazlarını Çin ve Tayvan’dan ithal edip iç piyasaya satmaya çalışıyor. Ancak bu tip firmalarda genel olarak TSE, Sanayi, Garanti, Marka Tescil, hizmet yeterlilik, ISO yada herhangi bir başka belge veya sertifika yoktur. Daha da kötüsü, ithalat yapan firmaların varolma amacı sadece kar marjı olduğu için, ürün kalitesi ve teknik desteğe hakim olamamaktadırlar.

BMB Su Arıtma

Ürünlerimiz %100 Türk Kalitesi, Güvencesi ve İşçiliği ile Üretiliyor!

Türkiye’nin en büyük su arıtma cihazı üreticisi olarak, amacımız ithalat gerçekleştirmek değil , su arıtma cihazlarını en yüksek kalite ve standartta üretmektir. Türkiye’de su arıtma cihazlarını üreten ve ihracatını da gerçekleştiren tek firmayız. Su arıtma cihazlarını ürettiğimiz için müşterilerimize ve bayilerimize hem yedek parça sorunlarını yaşatmıyoruz hemde teknik destek’de rakipsiziz.

Ürünlerimizin tümü .C. Sanayi Bakanlığı onaylı 2 yıl garantilidir. Ayrıca, su ile temas eden tüm parçalarda NSF 42, NSF 53, NSF 58 ve NSF 61 sertifikalarından biri mevcuttur. Her BMB Su Arıtma ürünü üretildikten sonra titizlik ile su, elektrik ve fonksiyonellik testlerine tabi tutulur.

Amacınız ister bir şehrin semt , bölge bayiliği ister ana bayilik ya da toptancılık olsun . Size uyabilecek bir bayi programımız var. Üst düzey tecrübeli kadromuz ile tesislerimizde size hem teknik eğitim hem de satış-pazarlama eğitimi verebiliriz. Tüm ürünlerimizi ister bizim , ister sizin markanız ile üretebililirken , ürün konfigürasyonunu da bölgenize ya da satış stratejinize göre kolaylıkla değiştirtebiliriz.

 

Bize Ulaşın

Yukarı Git