ARA

Hakkımızda

BMB Su Arıtma, Türkiye’de kurulmuş bir firma olup Türk, Amerikan & Fransız girişimciler tarafından yönetilen , nano teknolojik su arıtma cihazları ve sistemleri üreticisidir. 2006 yılında kurulan firmamızın hedefi su arıtma teknolojilerinde global lider olmaktır.

%100 Türk Üretimi Su Arıtma Sistemlerimiz:

  • Mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı içme suyunu üretir
  • Evinizi ve ekipmanlarınızı düşük kaliteli sudan korur
  • Nano Teknoloji ile donatılmış olup düşük maliyet ile yüksek kapasitede çalışır

BMB Su Arıtma Gerçek Seçici Filtrasyon’u (True Selective Filtration) gerçekleştiren ilk firmadır; Tortu, nano partikül, kireç, mikroorganizma, ağır metal ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeler filtre edilirken, kalsiyum ve magnezyum gibi doğal minerallerin serbest kalmasını sağlar. Nano Teknoloji sayesinde Seçici Filtrasyonu sağlayan cihazımız, diğer su arıtma teknolojilerden farklı bir prensipte çalışır.

Alkalin ve Detox Ters Ozmos Su Arıtma Cihazlarımız suyun doğal lezzetine dokunmadan sağlıklı yaşama katkıda bulunur. Ana Giriş ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Nano Teknoloji ile donatılmış olup , düşük maliyetle mümkün olan en yüksek kalitedeki suyu üretir.

BMB Su Arıtma ayrıca Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde 100’den fazla dünya çapında bilinen markaya su arıtma cihazları ve sistemlerini özel olarak üretir.

Yukarı Git